برای اولین بار خونه به خونه را بردیم بگوویچ:پرسپولیس با زدن گل اول صعود می‌کند/ 6 تیم در لیگ یک مدعی صعود هستند


وینگو بگوویچ در گفت‌و‌گو با نیوزنگار ورزشی نویسنده آکادمی، در مورد پیروزی 3 بر 2 مقابل تیم خونه به خونه گفت: توقع گیم سختی را داشتم و همینطور هم شد. این اولین مرتبه‌ای بود که ما تیم خونه به خونه را شکست می‌دادیم. متاسفانه زمانی که در این گیم یک بر صفر یا دو بر یک از حریف پیش افتادیم گیمکنان ما فرصت‌های خوبی را از دست دادند و به این ترتیب گیم را برای خودمان سخت کردیم. 

وی افزود: مدافعان ما دو اشتباه بد کردند و ما دو گل خوردیم در نهایت هم تیم ما در این گیم پیروز شد که مستحق این برد هم بودیم. به گیمکنانم  تبریک می‌گویم اما آنها باید در گیم‌های آینده خیلی مراقب باشند. 

وی درمورد اعتراض گیمکنان خونه به خونه به دو پنالتی گلگهر گفت: هر دو پنالتی کاملا درست بود، من فیلم مسابقه را چندین بار دیدم در پنالتی نیمه اول توپ به دست گیمکن حریف خورد و در نیمه دوم نیز خطا کاملا در درون محوطه جریمه رخ داد. 

سرمربی تیم فوتبال گل‌گهر سیرجان درمورد اینکه در چهار هفته اول 10 گل تیمش زده و هجومی‌ترین تیم لیگ است، گفت: در دو فصل گذشته نیز تیم ما در فاز هجومی عالی کار کرد البته در این شرایط وضعیت دفاعی ما ریسکی می‌شود اما ما همواره گیم هجومی را در دستور کار خود قرار داده‌ایم و می‌دهیم. در این فصل هم تاکنون در فاز هجومی خوب عمل کرده‌ایم. 

بگوویچ درمورد اینکه صدرنشینی گل‌گهر تا چه زمانی ادامه خواهد داشت و کدام تیم‌ها مدعی صعود هستند اظهار داشت: همه تیم‌ها باید تا ‌آخر مسابقات بجنگند اما رقابت سختی بین 6 تیم برای صعود به لیگ برتر وجود دارد. اکسین، مس کرمان، شاهین بوشهر، گل‌گهر سیرجان، کارون اروند و ملوان 6 مدعی اصلی صعود به لیگ برتر هستند. 

سرمربی اسبق پرسپولیس درمورد دیدار برگشت سرخ‌پوشان با الدحیل قطر در مرحله یک چهارم لیگ قهرمانان آسیا گفت: از صمیم قلب برای پرسپولیس آرزوی موفقیت می‌کنم و امیدوارم این تیم در ورزشگاه آزادی بتواند از سد حریف بگذرد. مطمئن هستم یکصد هزار هوادار ورزشگاه آزادی را پر خواهند کرد تا پرسپولیس را حمایت و تشویق کنند. شاگردان برانکو اگر گل اول مسابقه را بزنند گیم را تحت کنترل خود درمی‌آورند و با حمایت تماشاگرانشان قطعا به نیمه نهایی صعود خواهند کرد اما اگر الدحیل گل اول گیم را بزند کار برای پرسپولیس سخت خواهد شد. 

انتهای پیام/