به مناسبت میلاد امام علی(ع) و روز پدر صورت گرفت دیدار دانشجویان بسیجی دانشگاه شهیدرجایی با پدر شهیداحمدی‌روشن


به گزارش نیوزنگار گروه دانشگاه نویسنده آکادمی، دانشجویان بسیجی دانشگاه شهید رجایی به مناسبت روز میلاد حضرت علی (ع) و روز پدر و نزدیکی این روز به روز فناوری هسته‌ای به دیدار پدر شهید مصطفی احمدی‌روشن رفتند.

بنابراین گزارش، حسین مددی مددی معاون سیاسی بسیج دانشجویی دانشگاه رجایی در رابطه با این دیدار گفت: یقینا پدران شهدا بر گردن تمامی ما حق پدری دارند و در واقع ایشان حقیقتا پدران ایران هستند.

وی افزود: قاعده در روز پدر این است که اولاد و فرزندان هدیه‌ای تهییه می‌کنند و برای دیدن پدر راهی خانه پدری می‌شوند، نزدیک بودن روز پدر به روز فناوری هسته ای و ورشکستگی وعده‌های برجام و تیز دیدن دندان طمع عده‌ای وطن فروش لیبرال مسلک برای امنیت مردم و کشورمان و زمزمه‌های برجام‌های موشکی و منطقه‌ای ما را بر آن داشت که امسال روز پدر را در معیت یکی از پدران شهدای صنعت هسته‌ای، پدر شهید والامقام مصطفی احمدی روشن باشیم.

مددی تصریح کرد: صنعت هسته‌ای صنعتی است که در اعتماد به آمریکا چند سال است روکود را تجربه می‌کند، صنعتی که با خون شهدای هسته ای رشد کرد و از حالت تحقیقاتی به صنعتی شدن رسید، صنعتی که گمان داشتند نچرخد تا چرخ زندگی مردم بچرخد اما متاسفانه نه تنها چرخ زندگی مردم به چرخش درنیامد بلکه از  چرخیدن چرخ صنعت هسته‌ای هم جلوگیری کردند.

وی تصریح کرد: متاسفانه این صنعت قربانی وعده‌ها و منافع جریانی سیاسی شد و عایده‌ای هم از قربانی کردنش به مردم نرسید.

مددی گفت: ما به دیدار پدر شهید احمدی روشن رفتیم تا بگوییم ما نیز ادامه دهنده راه این شهید بزرگوار خواهیم بود و هیچ‌گاه ایثار و فداکاری شهدا را فراموش نخواهیم کرد.

انتهای پیام/