تردد بدون زنجیر چرخ در محورهای کهگیلویه و بویراحمد امکان‌پذیر نیست


سرهنگ بهنام ویسی‌پور در گفت‌وگو با نیوزنگار آکادمی در یاسوج، به بازگشت مسافران از تعطیلات چند روز اخیر اشاره کرد و گفت: از بعدازظهر امروز بازگشت مسافران را خواهیم داشت که با توجه به شرایط جوی استان  به مسافران توصیه می‌کنیم بازگشت خود را به ساعات پایانی موکول نکنند.

فرمانده پلیس راه کهگیلویه و بویراحمد بیان کرد: هم اکنون در بیشتر محورهای کوهستانی استان شاهد ریزش برف هستیم و در محورهای یاسوج-شیراز، یاسوج-اقلید، مارگون-باغچه سادات خصوصا گردنه امامزاده علی بارش برف گزارش شده است.

وی با بیان اینکه تردد در محورهای یاسوج-شیراز و یاسوج- اقلید بدون زنجیز چرخ امکان‌پذیر نیست برای رانندگان توصیه‌هایی داشت که  راننده حتما زنجیر چرخ، آذوقه خشک و البسه کافی به همراه داشته باشند، ضمن اینکه باک خودروها ازپر سوخت باشد.

این مسؤول در پاسخ به این سوال که آیا تصادف منجر به فوت در تعطیلات اخیر داشتیم، گفت:به جز یک مورد واژگونی پراید در جاده اصفهان، خوشبختانه حادثه دیگری در سطح استان نداشته‌ایم.

به گزارش آکادمی؛ بارش برف و باران از اواخر شب گذشته در تمامی مناطق کهگیلویه و بویراحمد آغاز شده و بنا به گزارش اداره‌کل هواشناسی تا بامداد سه‌شنبه بارش‌ها در استان ادامه خواهد داشت.

انتهای پیام/۸۲۰۲۴