توضیح نویسنده آکادمی درباره یک نیوز و شیطنت برخی مدیا ها


 

به گزارش نویسنده آکادمی، در پی توزیع تصویری از یک نیوز نویسنده آکادمی در برخی شبکه‌های اجتماعی در خصوص سخنان یکی از فرماندهان دوران دفاع مقدس، برخی شبکه‌های ضدانقلاب، اقدام به سوءاستفاده کرده‌اند که در این راستا توضیحات زیر ضروری به نظر می‌رسد:

۱- عبارت مخدوش منتشرشده ناشی از کم‌دقتی نیوزنگار و منتشرکننده نیوز بوده است.

۲- سردبیر نویسنده بلافاصله با توجه به مخدوش بودن این عبارت، ظرف مدت بسیار کوتاهی اقدام به اصلاح متن نموده است و بر این اساس، به نظر می‌رسد تصویر مذکور نیز با شیطنت، از آرشیو موتورهای جست‌وجو برداشته‌شده باشد.

۳- منبع اصلی و اولیه انتشار این تصویر، یکی از کانال‌های وابسته به یکی از روزنامه‌های اصلاح‌طلب بود که این کانال هم بلافاصله نسبت به حذف آن از خروجی خود اقدام کرد.

۴- متن صحیح عبارات نیوز به شرح زیر است:

ناصر شعبانی، از فرماندهان سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در دوران دفاع مقدس، صبح امروز در دوره طرح ولایت که در اردوگاه دشت بهشت شاندیز مشهد برگزار شد، گفت: ما امروز در منطقه عقبه داریم. برخی مقامات و مدیا‌های غربی و معاند این‌گونه القاء کردند که ما به یمنی‌ها گفتیم دو ناو سعودی‌ها را بزنید و زدند؛ درحالی‌که فرزندان معنوی انقلاب در منطقه، خود به آن حد از توانمندی رسیده‌اند که بتوانند چنین عملیات‌هایی را اجرایی کنند.
انتهای پیام/الف