خیابان ورزش با هدف احیای گیمهای قدیمی در منطقه 7 برگزار شد


به گزارش نویسنده آکادمی، ​جمعه هفته گذشته میدان شهید قندی حدفاصل سهروردی تا شریعتی(منطقه۷) در دست کودکان و خانواده هایشان بود تا درکنار هم تفریح کنند.

خیابان ورزش منطقه ۷ در یک صبح سرد زمستانی با حضور صدها خانواده تهرانی با محوریت گیم های بومی – محلی و با ارایه رشته های ورزشی تنیس روی میز فوتبال دستی گیم های بنری و ..  صبح روز جمعه 14 دی ماه به اجرا در آمد.

حاجوی شهردار منطقه ۷ با بیان اینکه تلاش  می شود تا ورزش همگانی یکی از اقدامات روزمره شهروندان پایتخت شود، افزود:  استقبال ساکنان منطقه ۷ از این برنامه در یک صبح برفی نشان دهنده آن است که شهروندان به ورزش و تفریح نیاز دارند.

وی ادامه داد: هر روز در سطح منطقه ایستگاه‌های فعالیت بدنی دایر است و بانوان و آقایان تحت نظر مربی کارآزموده ورزش می کنند.

حاجوی در پایان از ارتقای سرانه ورزشی و فضای سبز در این منطقه نیوز داد و افتتاح یک مجموعه ورزشی در این منطقه را به ساکنان منطقه ۷ نوید داد.  سرپرست سازمان ورزش شهرداری در حاشیه خیابان ورزش گفت: برآنیم تا با اجرای این برنامه و احیای گیم های خیابانی با محوریت گیم های بومی – محلی برای تمامی سنین بتوانیم کاری کنیم که در آینده نزدیک شهروندان به صورت خودجوش خیابان ورزش را راه بیاندازند و ورزش جزو اصلی زندگیشان شود. 

شهردار اظهار کرد: ما باید کاری کنیم که همه پایتخت نشینان از برگزاری چنین جشنواره‌ای مطلع شوند و برنامه خیابان ورزش با استقبال بیشتر مردم هر هفته در مناطق ۲۲گانه اجرا شود.

انتهای پیام/