دریافت بوک آزمایشگاه پایگاه داده با SQL Server 2012


دریافت بوک آزمایشگاه پایگاه داده با SQL Server 2012

معرفی بوک آزمایشگاه پایگاه داده با SQL Server 2012


از ویژگی‌های بوک آزمایشگاه پایگاه داده با SQL Server 2012 (خلاصه و معرفی)، پیوستگی مطالب، مثال­‌ها و اجرا مسائل آن بر روی بانک اطلاعاتی SQL Server است. تمام مطالب این بوک با توجه بر فصل مصوب وزارت علوم و تحقیقات، به زبان ساده و روان تدوین گردیده است.


امروزه حجم زیادی از داده، ذخیره، پردازش و بازیابی می­‌شوند. از طرف دیگر، در سیستم‌­های امروزی از قبیل سیستم­‌های تجارت الکترونیک، داده‌­کاوی، مدیریت مشتریان و پشتیبانی تقسیم داده جایگاهی بسیار مهمی دارد، درس آزمایشگاه پایگاه داده یکی از دروس تخصصی رشته­‌های مهندسی کامپیوتر و فناوری اطلاعات در نظر گرفته شده است. به همین دلیل سعی شده تا بوک آزمایشگاه پایگاه داده با SQL Server 2012 تدوین شود. بوک حاضر شامل 4 فصل است. هر فصل آن از چهار بخش تشکیل شده است که عبارت­‌اند از:


تشریح مفاهیم به آن فصل همراه پرس‌­وجوهای متعدد

مسائل حل شده (در تمام فصل­­‌های بوک با مثال خرید، فروش و توزیع کالا، بیان کالا بیان گردید).

دستور کار آزمایشگاه (در تمام فصل­‌ها بانک اطلاعاتی آژانس حمل و نقل بیان گردید).

تمرین­‌ها (در تمام فصل بانک اطلاعاتی سیستم حسابداری بیان شده).


در فصل اول بوک، فرآیند طراحی بانک اطلاعاتی، ایجاد بانک اطلاعاتی، ایجاد و تغییر ساختار جداول بیان گردیده است. در فصل دوم، مفاهیم افزودن، ویرایش، حذف و بازیابی رکوردهای جدول بحث شده است. در فصل سوم مفاهیم دید، رویه­‌های ذخیره شده و توابع و پیاده­‌سازی آن­‌ها در SQL Server به طور کامل بیان گردید. در فصل چهارم، مفاهیم کاتالوگ، پشتیبان‌گیری و بازیابی پشتیبان، تریگرها و کرسرها و چگونگی پیاده‌­سازی آن­‌ها در SQL Server بیان گردیده است. بوکی که در پیش رو دارید، با بهره‌گیری از سال‌­ها تجربه در امر تدریس در درس پایگاه داده به ویژه آموزش SQL Server تالیف شده است.

کلمات کلیدی: پایگاه داده، پایگاه داده SQL Server، آموزش پایگاه داده SQL Server، بوک پایگاه داده، آموزش پایگاه داده ها، آموزش SQL، آموزش SQL Server، جزوه پایگاه داده، SQL Server 2012، بوک آموزش SQL، آموزش sql server 2012 pdf، دریافت بوک آموزش sql server 2012 به زبان فارسی، آموزش تصویری sql server 2012، بهترین بوک آموزش sql server، آموزش sql pdf، آموزش گام به گام sql server 2012، مهندسی نرم افزار

دریافت بوک آزمایشگاه پایگاه داده با SQL Server 2012این بوک را از طریق ایمیل به دوستان خود معرفی کرده و به آنها هدیه کنید.