دریافت بوک آموزش ZPanel؛ کنترل پنل سرورهای لینوکس


معرفی بوک آموزش ZPanel؛ کنترل پنل سرورهای لینوکس

بوک آموزش ZPanel؛ کنترل پنل سرورهای لینوکس نوشته‌ی جمال روح بخش، یک راهنمای گام به گام و کامل برای مدیریت سرور لینوکس است.

ZPanel نام نرم افزاری است که به زبان PHP نوشته شده و امکان مدیریت سرور لینوکس را با ویرایش فایل‌های پیکربندی این سیستم عامل مهیا می‌کند. این کنترل پنل به صورت رایگان عرضه شده ولی به نظر می‌رسد که این اواخر از سرعت توسعه‌ی آن کاسته شده است. اما به هر حال هنوز حداقل منبع آموزشی خوبی برای کسانی است که می‌خواهند مدیریت سرور لینوکس را بیاموزند. 

این بوک یک راهنمای گام به گام و کامل برای کار کردن با کنترل پنل ZPanel است که به شما علاقه‌مندان به سرورهای لینوکس پیشنهاد می‌شود حتماً خط به خط آن را مطالعه نمایید. حتی اگر هیچ از مدیریت سرور نمی‌دانید و به این حیطه علاقه شدید دارید، این اثر می‌تواند نقطه‌ی شروع خوبی برای دوست‌داران شبکه‌های رایانه‌ای و مخصوصاً سرورهای وب لینوکس باشد. خیلی از مباحث درست است که در محیط ZPanel آموزش داده شده، اما در حقیقت اصول اولیه‌ی مدیریت سرور لینوکس به شما آموزش داده می‌شود.

کلمات کلیدی: آموزش zpanel، آموزش لینوکس، لینوکس، سیستم عامل لینوکس، آموزش دستورات لینوکس، مدیریت فایل ها در لینوکس، آموزش نصب لینوکس، zpanel چیست،