دریافت بوک اطمینان و آزمون‌پذیری در طراحی قطعات الکترونیکی با نرم‌افزار توربو تستر


معرفی بوک اطمینان و آزمون‌پذیری در طراحی قطعات الکترونیکی با نرم‌افزار توربو تستر


سال‌ها پیش تحقیق و تالیف پایان نامه‌ای برای دریافت مدرک کارشناسی نرم‌افزار بر عهده من گذاشته شد که بدون شک در تولید علم و پیشرفت می‌توانست برای کشورم تاثیر داشته باشد. بوک اطمینان و آزمون‌پذیری در طراحی قطعات الکترونیکی با نرم‌افزار توربو تستر متنی است که از همین مقاله به صورت رایگان منتشر شده است.


اصل  این مقاله در بوکخانه دانشگاه بدون استفاده ارشیو شده و من فرزاد حافظی‌زاده آن را در اختیار عموم قرار می‌دهم، تا شاید مورد استفاده علاقمندان باشد.


بصورت خلاصه در ساخت مدارات الکترونیکی کار کرد صحیح و پایین آوردن هزینه ساخت بسیار مهم است، زیرا هزینه یک طرح اشتباه بسیار سنگین می‌باشد و شرکت‌های بزرگ و دنیای رقابت، هزینه مالی و جانی، شانس ریسک‌های بزرگ را برای تولید کنندگان نمی‌دهند، از این رو روش‌های برای کنترل توانایی‌های این مدارات بوجود آمد که به آزمون پذیری و قابلیت اطمینان معروف است.


در این مجموعه اساس کار در این قرار دارد تا یا قسمتی از این تست‌ها آشنا و نرم‌افزار جدیدی را برای این امور معرفی و یک پروژه کامل را در آن پیاده سازی کنیم. و مهمتر از آن با زبان‌های توصیف مدارات نیز اشنا خواهید شد و مفهوم تست و اطمینان که بخش مهمی از صنایع نظامی و هوا فضا و مخابراتی است آشنا خواهید شد.

کلمات کلیدی: نرم افزار توربو تستر، آموزش نرم افزار توربو تستر، مدارات الکترونیکی، طراحی مدار، مدارات دیجیتال، دریافت نرم افزار طراحی الکترونیک،