دریافت بوک اهمیت استفاده از شبکه‌های اجتماعی برای کسب و کارها


معرفی بوک اهمیت استفاده از شبکه‌های اجتماعی برای کسب و کارها


بوک اهمیت استفاده از شبکه‌های اجتماعی برای کسب و کارها با بیان تاریخچه‌ی کسب و کار از طریق شبکه‌های اجتماعی و معرفی چند سایت، تاثیر آن‌ها را بر نحوه‌ی کسب و کار و افزایش مشتریان بررسی می‌کند.


در چندسال اخیر یک جنبه حیاتی در اثر بخشی برنامه بازاریابی (Social media marketing) بازاریابی از طریق شبکه‌های اجتماعی بوده است. اکنون کسب‌ و کارهای کوچک می‌توانند با استفاده از شبکه‌های اجتماعی فرصت فروش در حد رقبای قدرتمند خود را تجربه کنند.


توجه به پرسونای مخاطب و بررسی رفتار و علایق آن‌ها و هدف‌گیری مشتریان بالقوه از تکنیک‌های بازاریابی در شبکه‌های اجتماعی است که باید به آن توجه شود.


سوشال مدیا مارکتینگ (SMM) ممکن است از نام بردن اسم کوچک مشتری شروع و تا استراتژی‌های پیچیده‌ی به عنوان هدف‌گیری افرادی که در یک سازمان و حیطه کاری مشغول هستند، د رنظر گرفته شود.


در بخشی از بوک اهمیت استفاده از شبکه‌های اجتماعی برای کسب و کارها ‌می‌خوانیم:


نداشتن برنامه‌ریزی:


قبل از اینکه فعالیت خود را در شبکه‌های اجتماعی آغاز کنید، لازم است که یک برنامه‌ریزی دقیق فراهم و سپس به تولید محتوا برای کانال‌های مورد نظرتان بپردازید. اول از همه روی رقیبان خود تحقیق کرده، اهداف را پیدا و تمام منابع تولید محتوای خود را استخراج کنید. در آخر لازم است که یک برنامه مشخص فراهم آورید که طبق آن فعالیت مستمر داشته‌ باشید.


نداشتن یک نویسنده:


حتما لازم نیست که نویسنده یک رمان مشهور برای شبکه‌های اجتماعی شما فعالیت کند. فقط کافیست فردی دست به قلم و آشنا با ساز و کار زبان فارسی را به عنوان یکی از منابع انسانی خود انتخاب کنید و از او برای تولید محتوای با کیفیت، بهره ببرید.


داشتن کانال‌های زیاد:


فعالیت در همه کانال‌های شبکه‌های اجتماعی یکی از اشتباهاتی است که خیلی از کسب‌وکارهای ایرانی، مرتکب آن می‌شوند. همیشه درباره شبکه اجتماعی مورد نظر خود تحقیق کنید و دریابید که آیا مخاطب هدف شما در آن جا وجود دارد یا خیر؟ سپس تصمیم بگیرید که روی بستر مورد نظرتان نیرو بگذارید.

کلمات کلیدی: hootsuit، everypost، telegram، مدل های کسب و کار در شبکه های اجتماعی، تکنیک های کسب درآمد از شبکه های اجتماعی، درآمدزایی از طریق شبکه های اجتماعی، راه های کسب درآمد شبکه های اجتماعی، آموزش کسب درآمد از شبکه های اجتماعی، نقش شبکه های اجتماعی در کسب و کار، سوشال مدیا مارکتینگ، social media، marketing، SMM، linkedIn، twitter، tumbler، you tube، buffer، adsensor، شبکه اجتماعی، شبکه های اجتماعی، فضای مجازی، کسب و کار در فضای مجازی، مقاله تاثیر شبکه های اجتماعی بر کسب و کار، تاثیر شبکه های اجتماعی بر کسب و کار، کسب و کار در اینترنت، کسب و کار در شبکه های اجتماعی، اینستاگرام، توئیتر، تامبلر، instagram،