دریافت بوک رمان خودم را به آتش کشیدم


معرفی بوک رمان خودم را به آتش کشیدم

بوک رمان خودم را به آتش کشیدم داستان عشقی اساطیری و عمیق بین دختری به نام ستاره و جوانی به نام امیر است که در راه عشق با موانع و مشکلات بسیاری مواجه می‌شوند. ستاره تک دختر یک خانواده‌ی متوسط از پدری ارتشی و مادری معلم است. دختری مغرور و زیبا که در نوجوانی علیرغم مخالفت خانواده به اصرار با جوانی لاابالی ازدواج می‌کند و بعد از سه سال زجر و کشمکش که متوجه اعتیاد و فساد اخلاقی او می‌شود، بالاخره از او جدا شده و با کوله باری از دردهای روحی و شکست‌های عاطفی به خانه‌ی پدری باز می‌گردد. دختری بیست و یک ساله که در اوج زیبایی و جوانی، بسیار منزوی و مردم گریز شده اما در این بین با جوانی به نام امیر آشنا می‌شود.

در بخشی از بوک رمان خودم را به آتش کشیدم می‌خوانیم:

بچه‌ها که خوابیدن به اتاق خواب پیش بهروز برگشتم. طی مشاجره‌ای که چند دقیقه قبل با هم داشتیم هنوز اعصابم داغون بود. دفتر شعرمو توی بغلم فشردم و وارد اتاق شدم نوشته‌ها و بهم ریختگی اخلاقم بازم باعث شده بود دعوامون بشه. دمر روی تخت افتاده بود. می‌دونستم که خودشو به خواب زده. برعکس رفتار مردونه و پخته‌ی همیشگیش وقتی قهر می‌کرد عین بچه‌ها لوس می‌شد.

دلم براش سوخت آخه همش تقصیر من بود که هیچ وقت شجاعت گفتن حقیقتو نداشتم. رفتم جلو و پتو رو روش کشیدم. خواستم برگردم که دستمو گرفت و نشست و گفت:

– ستاره تو که می‌دونی چقدر دوست دارم چرا بعضی اوقات این قدر بد خلق و عصبی می‌شی؛ بعضی وقت‌ها فکر می‌کنم تو از زندگی با من پشیمونی!

دستمو رها کرد و دستی توی صورتش کشید و با لکنت ادامه داد:

– اگه چیزی توی این زندگی اذیتت می‌کنه به من بگو!

کلمات کلیدی: دریافت رمان رایگان، دریافت رمان pdf، دریافت رایگان رمان عاشقانه، دریافت رمان رایگان عاشقانه، دریافت رمان عاشقانه، رمان عاشقانه، رمان عاشقانه ایرانی، رمان فارسی عاشقانه، عاشقانه، دریافت رمان اجتماعی، رمان اجتماعی، رمان اجتماعی ایرانی، دریافت رمان، دریافت رمان جدید،