دریافت بوک رمان لیلای من


معرفی بوک رمان لیلای من


بوک رمان لیلای من به قلم لیلا رضایی به روایت زندگی دختری می‌پردازد که مادرش را به خاطر بیماری قلبی از دست داده است. پدر لیلا حاضر به پرداخت هزینه‌ی عمل مادرش نشد، و لیلا ماند و پدری نامهربان…! اما…


در بخشی از بوک رمان لیلای من می‌خوانیم:


لیلا گفت:


نه، منحرف نشدیم، قصدم این بود که شما رو با طبقه خودم آشنا کنم. گفتم مادرم پاییز سال گذشته فوت کرد و راحت شد نه از دنیای کمبودهای مادی، چرا که همیشه صبورانه آن‌ها را تحمل کرده بود، از دست بدخلقی‌ها و خشونت‌های مردی راحت شد که هیچ‌گاه در چهره یک همسر کامل برای او و یک پدر نمونه برای فرزاندانش ظاهر نشد یاشار گفت:


– هیچ چیز در دنیای اطراف ما صد در صد تکامل یافته نیست ما انسان‌ها هم نقص‌ها و معایبی داریم، قبول دارید؟


لیلا گفت:


قبول دارم، اما هیچ‌کس هم به اندازه پدر من معیوب نیست. نه از نظر جسمانی، شاید توی دلتان مرا مواخذه کنید که درباره پدرم اینطور صحبت می‌کنم اما واقعا چهره واقعیش را به تصویر می‌کشم، همه اهل محل می‌شناسنش نه به خوش‌نامی. یک مرد خشن و فوق‌العاده بی‌رحم که گاه صدای فحاشی‌هایش تمام کوچه را پر می‌کند. یک خواربار فروشی کوچک هم سر همان کوچه‌مان دارد که هر روز حتی روزهایی که می‌داند صدای داد و هوارهایش را همه محل شنیده‌اند با افتخار تمام در آن حاضر می‌شود و با چهره‌ای اخم‌آلود مشتریانش را راه می‌اندازد. وقتی هم به منزل برمی‌گشت من و مادرم و برادر بزرگترم وحید رو به هر بهانه‌ای به زیر باد فحش و کتک می‌گرفت. توی این‌طور مواقع مادر سپر بلای ما می‌شد، هم عوض خودش کتک می‌خورد هم به جای ما، اون‌جا خونه نبود شکنجه‌خونه بود.


تصور کنید به جای خوشحالی به خاطر ورود پدر به خانه، از ترس بلرزی و صدات بیرون نیاد. به هر حال تنها دلخوشی ما، جمع سه نفره خودمان بود تا این که وحید دیپلم گرفت و به بهانه کار در کارخانه اصفهان برای همیشه از اون خونه و شهر فرار کرد بعد هم با ازدواجش با یک دختر اصفهانی پایه‌های زندگیش رو توی اون شهر تثبیت کرد و من ماندم و مادرم….

کلمات کلیدی: دریافت رمان ایرانی، رمان غم انگیز، دریافت رمان غمگین عاشقانه، دریافت رمان عاشقانه، دریافت بوک عاشقانه، دریافت رمان عاشقانه ایرانی، رمان عاشقانه، دریافت بوک رمان کافه فریاد، دریافت رمان کافه فریاد، دریافت رمان ایرانی، داستان فارسی، دریافت داستان ایرانی،