دریافت بوک رمان کدامین نگاه


معرفی بوک رمان کدامین نگاه


بوک رمان کدامین نگاه به قلم ساغر داستان دختری با چهره و ظاهر معمولی و خانواده‌ای متوسط را روایت می‌کند که پس از کنکور در رشته پزشکی دانشگاه شیراز قبول می‌شود و به همراه پدربزرگ و مادربزرگ و عمویش در شیراز می‌ماند، تا این‌که فرید به زندگیش وارد می‌شود و رازهایی از زندگی ساغر آشکار می‌شود…..


در بخشی از بوک رمان کدامین نگاه می‌خوانیم:


از آن روز که فرید پیشنهاد عجیب غریبش را داده بود دلم نمی‌خواست جلب توجه کنم. هر چند ته دلم راضی نبود ولی عقل چیز دیگری می‌گفت. به راه افتادم به پایین که رسیدم عزیز نگاه مهربانش را به من دوخت و گفت :ساغر جون، کجا؟؟؟؟


– می‌خوام برم پیش فرناز.


– برو خدا به همرات، ولی زود بیا.


– چشم عزیز گلم.


خودم را به آپارتمان آن‌ها رساندم زنگ در را که زدم بدون پرسیدن در باز شد به بالا رفتم و تقه‌ای به در خانه‌شان زدم فرناز با خنده در را باز کرد… بعد از سلام به داخل راهنمایی شدم خیلی به فرناز عادت کرده بودم، مثل خواهری دوستش داشتم. احساس می‌کردم فرناز هم نسبت به من همین‌طور است. ولی با این حال نمی‌توانستم زیاد به خانه‌شان بروم (به خاطر فرید بیشعور با اون پیشنهاد مسخرش)….


– چه عجب اومدی سری بهمون بزنی؟؟ (فرناز بود که طبق معمول من را از هپروت در آورد)


گفتم: برو بابا خوبه هر روز همدیگه رو می‌بینیم.


…..

کلمات کلیدی: دریافت رمان عاشقانه، دریافت بوک عاشقانه، دریافت رمان عاشقانه ایرانی، رمان عاشقانه، دریافت بوک رمان لیلای من، دریافت رمان لیلای من، دریافت رمان ایرانی، داستان فارسی، دریافت داستان ایرانی،