دریافت بوک رژیم غذایی پنج به دو: بخورید و لاغر شوید


معرفی بوک رژیم غذایی پنج به دو: بخورید و لاغر شوید


بوک رژیم غذایی پنج به دو: بخورید و لاغر شوید نوشته احسان مظلومی رژیم تقریبا جدید، تست شده، علمی و آسان است. به کمک این رژیم می‌توانید بدون این که فشاری به خودتان بیاورید لاغر شوید و سلامت بمانید.


این بوک به زبانی بسیار ساده و در حجمی کم نوشته شده و برای همه قابل استفاده است. در رژیم پنج به دو، ما دو روز در هفته رژیم می‌گیریم. در این دو روز خانوم‌ها مجازند هر روز ۵۰۰ کیلو کالری و آقایان هر روز ۶۰۰ کیلو کالری غذا بخورند. هر روز یعنی از صبح که بیدار می‌شوید تا شب که می‌خوابید. چون در خواب هم غذا نمی‌خورید عملا می‌شود صبح فردا. ۵ روز دیگر هفته روزهای آزاد هستند. البته نه کاملا آزاد، نسبتا آزاد. در این روزها خانوم‌ها می‌توانند هر روز بین ۱۷۰۰ تا ۲۰۰۰ کیلوکالری و آقایان می‌توانند بین ۲۰۰۰ تا ۲۴۰۰ کیلوکالری غذا بخورند که میزان خیلی مناسبی است. بسیاری از افراد معمولی همین مقدار را هم در روز نمی‌خورند. این دو روز رژیم باید از هم فاصله داشته باشند. مثلا دوشنبه و پنج شنبه. وقتی دو روز در هفته، آن هم با فاصله رژیم می‌گیریم، بدن ما (در واقع مغز ما) احساس کمبود جدی در مواد غذائی نمی‌کند و کالری سوزی را کاهش نمی‌دهد. در نتیجه بطور آهسته و پیوسته وزن کم می‌کنیم و فشاری هم به خودمان نمی‌آوریم.

کلمات کلیدی: چاقی، تغذیه، تغذیه سالم، اصول تغذیه، درمان چاقی، بهترین روش کم کردن وزن، رژیم کاهش وزن، رژیم غذایی، برنامه غذایی، انقلاب غذایی، لاغری، برنامه لاغری،