دریافت بوک طوفان 1397بوک طوفان ۱۳۹۷ نوشته مهیار ضیائی مناسب برای افرادی است که می‌خواهند با شناخت و تعیین اهداف‌شان سال ۹۷ را با رسیدن به اهداف‌شان به بهترین سال زندگی‌شان تبدیل کنند. این بوک مناسب افرادی است که می‌خواهند اهدافشان را بشناسند و به همه‌ی اهدافشان برسند و از دنباله‌گیری اهداف خود لذت می‌برند.


نویسنده درباره‌ی این بوک می‌گوید:


یکی از کارهای مهمی که من در ابتدای هر سال انجام می‌دهم هدف‌گذاری است. در انتهای هر سال وقتی دفتر اهدافم را ورق می‌زنم مشاهده می‌کنم که اهدافم تبدیل به قسمت‌هایی از عادی از زندگی‌ام شده. هر سال اهدافی بزرگ‌تر از سال پیش تعیین می‌کنم. با روش‌هایی که در طول سالیان آموخته‌ام و در بوک طوفان ۱۳۹۷ قابل مطالعه است، در مسیری قرار گرفته‌ام که هر سال با رسیدن به اهداف سالیانه‌ام به اهداف بسیار بزرگم که چشم اندازهایی از سال‌های دور زندگی من هستند نزدیک‌تر و نزدیکتر می‌شوم. هدف گذاری سالیانه درست می تواند بهترین کمک را به شما کند تا بتوانید به همه اهداف تان برسید و بیشترین لذت را از رسیدن به این اهداف تجربه کنید.

کلمات کلیدی: دریافت بوک روانشناسی موفقیت، دریافت بوک صوتی موفقیت، رسیدن به اهداف، رسیدن به اهداف در سال 97، هدف گذاری، عوامل پیروزی، عوامل موفقیت، رمز موفقیت، رسیدن به هدف

دریافت بوک طوفان 1397این بوک را از طریق ایمیل به دوستان خود معرفی کرده و به آنها هدیه کنید.