دریافت بوک چگونه یک فروشگاه اینترنتی موفق راه‌اندازی کنیم؟


دریافت بوک چگونه یک فروشگاه اینترنتی موفق راه‌اندازی کنیم؟

معرفی بوک چگونه یک فروشگاه اینترنتی موفق راه‌اندازی کنیم؟


بوک چگونه یک فروشگاه اینترنتی موفق راه‌اندازی کنیم؟ اثر جاوید گرشاسبی مناسب برای افرادی است که قصد راه‌اندازی یک فروشگاه اینترنتی را دارند.


دغدغه بسیاری از افرادی که می‌خواهند فروشگاه اینترنتی داشته باشند این است که فروشگاهشان دقیقا باید چه شکلی باشد. چیدمان محصولات به چه شکلی باشد؟ فرآیند خرید در فروشگاه اینترنتی آن‌ها به چه صورتی باشد؟ چه طور باید اعتماد سازی کنند؟ چگونه فروش محصولات خود را افزایش دهند و بسیاری از سوالاتی که هر کسی که قصد راه‌اندازی یک فروشگاه اینترنتی را دارد در ذهنش مرور می‌کند.


واقعیت این است که امروزه فروشگاه‌های اینترنتی خوبی در ایران مشغول به فعالیت هستند و یک جورایی می‌توان گفت رقابت با آن‌ها کمی دشوار است. به خاطر همین به راحتی نمی‌توان یک فروشگاه اینترنتی را بدون در نظر گرفتن مزیت‌های خاص رقابتی راه‌اندازی کرد و انتظار داشت در این حوزه رقابتی موفق شد.


از آن جایی هم که راه‌اندازی یک فروشگاه اینترنتی نسبت به دیگر کسب و کارهای اینترنتی سرمایه بیشتری می‌خواهد نمی‌توان بی‌گدار به آب زد و حتما باید با برنامه‌ریزی دقیق و هدف مشخصی پا به این عرصه گذاشت. چون غیر از این باشد صد در صد با شکست مواجه خواهید شد. درست مثل فروشگاه‌های اینترنتی که میلیاردی هزینه تبلیغات کردند و به جایی هم نرسیدند.

کلمات کلیدی: راه اندازی فروشگاه اینترنتی، آموزش راه اندازی فروشگاه اینترنتی، ساخت فروشگاه اینترنتی، درامد فروشگاه اینترنتی، راه اندازی سایت فروشگاهی، طراحی وب سایت فروشگاهی

دریافت بوک چگونه یک فروشگاه اینترنتی موفق راه‌اندازی کنیم؟این بوک را از طریق ایمیل به دوستان خود معرفی کرده و به آنها هدیه کنید.