دریافت بوک گوگل ادوردز و راهنمای جامع و کامل کار با آن


معرفی بوک گوگل ادوردز و راهنمای جامع و کامل کار با آن

بوک گوگل ادوردز و راهنمای جامع و کامل کار با آن نوشته‌ی مهران منصوری فر، سیستمی از تبلیغات به صورت آنلاین را معرفی می‌کند که باعث می‌شود کسب‌وکار شما بین رقبایتان بدرخشد. این سیستم که خود گوگل از آن پشتیبانی می‌کند و کاملاً هدفمند است، گوگل ادوردز نام دارد که شما در این اثر با نحوه‌ی کار با آن آشنا می‌شوید.

در بخشی از بوک گوگل ادوردز و راهنمای جامع و کامل کار با آن می‌خوانیم:

گوگل ادوردز یک ابزار پیشرفته است که ظاهری بسیار ساده دارد و تبلیغات آنلاین به کمک آن به شکل‌های مختلفی انجام می‌شود. هدف استفاده از چنین ابزاری، جذب مشتریان جدید برای فروش محصولات و خدمات بر اساس جستجوهای صورت گرفته توسط کاربران است. اما برخلاف ظاهر آن، گوگل ادز برای کنترل و انجام تبلیغات بسیار سخت است و کاربران نیاز دارند که ویژگی‌ها و قابلیت‌های آن را به خوبی بشناسند.

در گوگل ادوردز معیارهای مختلفی وجود دارد که شما با یاد گرفتن آن‌ها می‌توانید با کمترین هزینه‌ی ممکن، بهترین تبلیغات را داشته باشید. این موضوع باعث افتادن بسیاری از بازاریابان در دام‌های تبلیغاتی شده و به همین دلیل اکثر آن‌ها به دنبال یادگیری این ابزار هستند.

کلمات کلیدی: بازاریابی فروش اینترنتی، تجارت الکترونیک، تجارت آنلاین، تبلیغات گوگل، Google AdWords، seo، بهینه سازی وب، معایب تبلیغات کلیکی، بازاریابی اینترنتی، کسب درآمد از اینترنت، تبلیغات اینترنتی، تبلیغات کلیکی چیست، کسب درآمد از تبلیغات کلیکی، تاثیر تبلیغات کلیکی، مزایای تبلیغات کلیکی،