دریافت بوک top 10 skills


معرفی بوک top 10 skills


بوک top 10 skills حاصل گفتگو مجید خزایی و آقای باب، کارآفرین سوپر ثروتمند آمریکایی است که نکات بسیار مهم و حیاتی را برای رسیدن به موفقیت و ثروت شرح داده است.


در بخشی از بوک top 10 skills می‌خوانیم:


یکی از دوستام که قبلاً کارخونه داشت بامن تماس و گفت… ورشکست شده و مجبور شده کلاً تمام کارخونه و تجهیزات و خونه و ماشین رو بفروشه و همه چی رو جمع کنه، خیلی چیزای دیگه هم برام تعریف کرد و آخرش به اینجا رسید که اگه تو جای من بودی چیکار می‌کردی؟! منم جواب خاصی نداشتم و سکوت کردم تا اینکه خودش به زبون اومد و گفت: هیچوقت تسلیم نمی‌شم! هیچ‌وقت… گفتش دوباره شروع می‌کنم اونم قو‌ی‌تر و بهتر از دفعه قبل! این یعنی امیدی که هیچ‌گاه ناامید نمیشه می‌دونید چه روزی باید آماده مرگ باشیم؟ دقیقاً روزی که ناامید بشیم. این همون روزیه که باید با این دنیا خداحافظی کنیم و رخت بربندیم! ناامیدی معنایی نداره، تاریک‌ترین زمان شب همون لحظاتیه و بعدش آفتاب طلوع میکنه و روز نو آغاز میشه. هیچ تاریکی همیشگی نیست و تابه حال تو این عالم تاریکی زیاد طول نکشیده… به شرط امید انسان‌ها.

کلمات کلیدی: روانشناسی موفقیت، رسیدن به موفقیت، موفقیت شغلی، ثروتمند شدن، کسب ثروت، افزایش توانایی پول در آوردن، رازهای ثروتمندان، راز ثروتمند شدن، چگونه ثروتمند شویم، رسیدن به موفقیت، موفقیت در کسب و کار، کسب درآمد، درآمدزایی، ثروتمند شدن، راز پولدار شدن در ایران، ذهن ثروتمند، راز ثروتمند شدن،