دریافت مجله خبری اتونت – شماره هفتم


معرفی مجله خبری اتونت – شماره هفتم

مجله خبری اتونت – شماره هفتم انتشار یافت. در این شماره از نشریه اتونت به سراغ 4 غول آفرود رفته‌ و آن‌ها را مقابل یکدیگر قرار داده‌اند.

LX570 مرسدس بنز جی کلاس، جیپ رانگلر، لندروور دیسکاوری و لکسوس، در این رقابت هیجان‌انگیز، 4 نماینده به رقابت در قسمت جاده‌ای و آفرود می‌پردازند و سرانجام با سنجش معیار‌های مختلف بهترین آن‌ها مشخص می‌شود.

در قسمتی دیگر به سراغ مرسدس جی کلاس فاینال ادیشن با تیونینگ برابوس رفته‌ایم و آن‌ها را بررسی کرده‌اند. مقالات آموزشی در این نسخه به انواع مختلف ضد یخ‌ها پرداخته و به بررسی چگونگی عملکرد کاتالیزور خودرو اشاره کرده‌ و نکاتی را برای تشخیص و رفت ایراد در این قطعه بیان شده است.

در قسمتی دیگر به سراغ خودروی سال اروپا رفته و کاندیدای سال 2019 را معرفی کرده‌اند. همچنین باید‌ها و نباید‌هایی را در رابطه موتور سواری بیان نموده‌اند. 

اتونت در نظر دارد با ارائه‌ی آموزش‌های خودرویی مناسب، سطح علمی خوانندگان فارسی زبان را افزایش دهد و در هر شماره به ارائه‌ی مقالاتی از این دست می‌پردازد.

کلمات کلیدی: مجله خودرو، مجله تخصصی خودرو، دنیای خودرو، معرفی خودرو، خبر خودرویی، دنیای خودروهای لوکس، بهترین صنعت خودروسازی دنیا، صنعت خودروسازی در دنیا، اخبار خودرو، بررسی تخصصی خودرو، صنعت خودروسازی، مقاله خودرو، بهترین خودروهای جهان، اتومبیل،