رقابت بین بوکسو‌رها حساس و نزدیک بود/ مجارستان نمی‌روم، اما اردو نشین هستم


به گزارش نیوزنگار ورزشی نویسنده آکادمی، اردوهای تیم ملی بوکس در حالی برای حضور در تورنمنت مجارستان پیگیری می‌شود که طبق تصمیم کادر فنی تیم ملی روز(چهارشنبه) گذشته انتخابی درون اردویی بین 40 مشت‌زن حاضر در اردوها برگزار شد که سجاد محمدپور نماینده وزن 56 کیلوگرم کشورمان در این رقابت‌ها موفق به شکست حریف گیلانی شد.

سجاد محمدپور در گفت‌وگو با نیوزنگار ورزشی نویسنده آکادمی، در پاسخ به این سؤال که سطح فنی رقابت‌ها چطور بود، گفت: بعد از برگزاری مسابقات قهرمانی کشور؛ این دومین انتخابی درون اردویی بود که با تصمیم کادرفنی برگزار شد. این رقابت‌ها برای همه نفرات اردونشین اهمیت بالایی داشت و به همین دلیل مبارزات خیلی حساس، دقیق و نزدیکی را روز گذشته بین نفرات شاهد بودیم. در وزن 56 کیلوگرم نیز موفق شدم یک مبارزه خوب با حریف گیلانی داشتم که در پایان موفق به پیروزی شدم.

وی در ادامه صحبت‌های خود، خاطرنشان کرد: در مجموع مبارزات خوبی بین نفرات اردونشین وجود داشت، سطح فنی رقابت‌ها بسیار بالا بود و به زودی کادر فنی اسامی نفرات برتر در این رقابت‌ها را اعلام خواهند کرد و تعدادی از ملی‌پوشان نیز با اردوی تیم ملی خداحافظی خواهند کرد.

بوکسور وزن 65 کیلوگرم در واکنش به این سوال که گویا فرصت حضور در تورنمنت مجارستان را از دست داده‌اید، گفت: طبق صحبت‌ها و تصمیماتی که مسئولان فدراسیون و کادرفنی گرفته‌اند برای اعزام به تورنمنت مجارستان نفراتی مجوز حضور در این تورنمنت را دارند که در مسابقات قهرمانی کشور در وزن خود به عنوان نفر اول انتخاب شده‌ باشند. متاسفانه در مسابقات قهرمانی کشور علی رغم عملکرد خوبی که داشتم با مصدومیت شدیدی از ناحیه ابرو روبرو شدم و به همین دلیل با تصمیم داوران اجازه مبارزه کردن را نداشتم و حریفم به عنوان قهرمان وزن 56 کیلوگرم معرفی شد. به همین دلیل شانس حضور در تورنمنت مجارستان را از دست دادم. من در اردوهای تیم ملی حضور خواهم داشت و امیدوارم تا المپیک توکیو بتوانم روند خوبی را داشته باشم.

انتهای پیام/ر