شاه‌علیدوست: ترابی می‌توانست در تیم‌های بزرگتر از پرسپولیس گیم کند


روزبه‌شاه علیدوست در گفت و گو با نیوزنگار ورزشی نویسنده آکادمی، در مورد وضعیت خودش بعد از دوران مصدومیت گفت: دو سه هفته‌ای است که همراه تیم تمرین می‌کنم و شرایط تیم هم خوب است. تمرینات منظمی انجام می‌دهیم  و نیم فصل اول به دلیل مصدومیت ها و محرومیت‌هایی که گریبانگیر تیم ما شد مشکلاتی برای‌مان به وجود آورد و در لیگ خوب ظاهر نشدیم اما در نیم فصل دوم قطعا جبران خواهیم کرد.

وی در مورد لغو اردوی خارجی تیم و لغو جذب گیمکن خارجی به دستور علی دایی برای همراهی با مشکلات کارگران اظهار داشت: این تصمیمی بود که علی آقا دایی گرفت و می‌خواست به سهم خودش به شرایط اقتصادی باشگاه کمک کند. در حال حاضر هم تمرینات منظمی را در تهران انجام می‌دهیم. با توجه به اینکه در جام حذفی و لیگ باید در شمال کشور روی چمن مصنوعی گیم کنیم گیم‌های دوستانه تیم ما هم روی چمن مصنوعی برگزار می‌شود.

شاه علیدوست در مورد گیم با مقاومت تهران تیم دسته دومی گفت: با توجه به اینکه در نیمه نهایی جام حذفی با یک تیم دسته دومی گیم داریم این حریف از سوی کادرفنی برای ما انتخاب شده است. 

کاپیتان تیم سایپا در مورد پیش بینی‌اش از نیم فصل دوم لیگ اظهار داشت: در نیم فصل دوم هم باید در پلی آف آسیا و هم در جام حذفی و لیگ گیم کنیم و به همین دلیل مسابقات برای ما فشرده‌تر خواهد بود. باید بتوانیم در این مسابقات نتایج لازم را بگیریم.

شاه‌علیدوست در مورد گیم‌های تیم ملی در جام ملت‌ها گفت: از دیدن گیم‌های خوب تیم ملی لذت می‌بریم و تیم ملی متکی به فرد نیست و گیم‌های خوبی انجام می‌دهد.

وی در مورد اینکه کی‌روش گفته مهدی ترابی می‌تواند در اروپا گیم کند اظهار داشت: شاید مهدی ترابی در گیم‌های گذشته تیم ملی کمتر گیم کرده و کمتر دیده شده است اما ما هر روز با او تمرین و گیم می‌کردیم و می‌دانم که چه استعداد خوبی دارد او گیمکن توانایی است. ترابی هم مثل علی قلی‌زاده می‌تواند در اروپا و کشورهای صاحب سبک فوتبال گیم کند. به عقیده من ترابی می‌توانست در تیم‌هایی بزرگتر از پرسپولیس که در خارج از کشور هستند هم گیم کند.

کاپیتان سایپا در مورد اینکه پس چرا ترابی در پرسپولیس ماندگار شد، عنوان کرد: هر گیمکنی خودش تصمیم می‌گیرد البته من تصور می‌کنم مهدی ترابی با مشکل خدمت سرگیم هم مواجه است.

انتهای پیام/