شگفتی سرمربی تیم ملی بوکس از عملکرد بوکسورهای خوزستانی


اکبر احدی بعد از ظهر امروز در گفت‌وگو با نیوزنگار آکادمی در اهواز با اشاره به نظم و انضباط در برگزاری مسابقات بوکس در اهواز، اظهار کرد: مسابقات برگزار شده در شهر اهواز الگویی برای برگزاری مسابقات قهرمانی کشورمان در دیگر استان ها و مسابقات بین المللی باشد.

وی افزود: استعدادهای خوبی در این چند روز در مسابقات قهرمانی کشور در اهواز کشف شد که نوید روزهای خوبی را برای آینده بوکس کشور می‌دهد.

سرمربی تیم ملی بوکس ایران عنوان کرد: نفرات برتر این مسابقات و تعدادی از قهرمانانی که شب‌های قبل گیم‌های نزدیک داشتند و یا از طریق کمیته فنی انتخاب شدند به تیم ملی دعوت می‌شوند؛ همچنین تعدادی از قهرمانان که به دلایل مختلف از جمله پزشکی و یا سفر خارج از کشور در مسابقات حضور نداشتند به اردوی تیم ملی دعوت می‌شوند.

وی ادامه داد: اردوی تیم ملی از اول دی ماه آغاز می‌شود که برای آنها چند تورنومنت در نظر گرفتیم و هدف اصلی کسب سهمیه المپیک در مسابقات قهرمانی آسیا است که در شهریور ماه برگزار خواهد شد.

 احدی در انتها گفت: از سطح بوکس استان خوزستان و قهرمانی آن شگفت زده شدم و بسیار لذت بردم. استان خوزستان یک جهش بسیار خوب در مدت اخیر داشت، مطمئن هستم که روزهای بهتری را پیش رو دارند.

انتهای پیام/الف