فردا برگزار می‌شود رونمایی از مستند «خیلی محرمانه» در نویسنده آکادمی


به گزارش نویسنده آکادمی، حمید یادروج تهیه‌کننده مستند «خیلی محرمانه» گفت: تصویربرداری این مستند از ابتدای سال گذشته آغاز و در چندین مرحله انجام شد. با پایان تصویربرداری، تدوین فیلم توسط محمد نگینی‌پور از ابتدای خردادماه آغاز شد و درنهایت روز گذشته به پایان رسید.

وی در ادامه در خصوص موضوع این فیلم ۳۲ دقیقه‌ای افزود: «خیلی محرمانه» برای نخستین بار به جنجالی‌ترین پرونده‌های رد صلاحیت نمایندگان پرداخته است.

یادروج اضافه کرد: برخی از نمایندگان مجلس پس از رد صلاحیت توسط شورای نگهبان، موضوع رد صلاحیت‌ها را سیاسی جلوه می‌دهند؛ فارغ از اینکه بسیاری از دلایل رد صلاحیت‌ها به موضوعات غیرسیاسی مربوط است.

تهیه‌کننده و کارگردان مستند تحسین شده «پسر را ببین، پدر را تصور کن» در ادامه بیان داشت: در میان پرونده‌هایی که به دست ما رسید، افرادی وجود دارند که دارای پرونده قضایی به جرم زنا و ارتباط با زن شوهردار هستند. همچنین شخصی که سابقه نمایندگی داشته، همسرش دارای تابعیت اسرائیلی بوده است.

وی در پایان افزود: کارگردانی این مستند را محمد نگینی‌پور عهده‌دار بوده است و قرار است ساعت ۱۰ صبح فردا سه‌شنبه ۲۶ تیرماه همزمان با سالروز تاسیس شورای نگهبان طی مراسمی با حضور دکتر کدخدایی سخنگوی شورای نگهبان در نویسنده آکادمی رونمایی شود.

یادروج در پایان اظهار داشت: حضور عموم در مراسم رونمایی این مستند آزاد است و پس از آن قرار است نشست صمیمانه‌ای با حضور دکتر کخدایی سخنگوی شورای نگهبان با اصحاب مدیا برگزار شود.

عوامل این فیلم مستند عبارتند از: تهیه‌کننده: حمید یادروج، کارگردان: محمد نگینی‌پور، تصویربرداران: امیر عباسی، امیرطاها منادی و ناصر نوری، صدابردار: ناصر نوری، تدوین و صداگذاری: محمد نگینی‌پور، گرافیک رایانه‌ای: محمد نصیری

انتهای پیام/