قوچان‌نژاد: در گیم رفت از پیکانی‌ها زخم خورده بودیم


به گزارش نویسنده آکادمی، جبار قوچان‌نژاد پس از پیروزی 3 بر صفر تیمش برابر پیکان در جمع نیوزنگاران حاضر شد و درخصوص این گیم اظهار داشت: تیم ما خیلی به این پیروزی نیاز داشت و خدا را شکر می‌کنم که توانستیم به هدف خود برسیم. در گیم رفت از پیکانی‌ها زخم خوردیم و در تمام لحظات این گیم با برنامه پیش رفتیم و به نظرم حق با ما بود که برنده باشیم.

وی ادامه داد: امروز از گیمکنان‌مان خواسته بودیم با قدرت گیم کرده و شخصیت خود را در طول گیم حفظ کنند. در تمام بخش‌ها از جمله سرویس‌ و دفاع روی تور فوق‌العاده ظاهر شدیم. دلیل اختلاف امتیاز در ست‌های دوم و سوم را می‌توان فشار زیادی دانست که در دو ست اول به تیم پیکان وارد کردیم. همچنین در ست سوم از گیمکنان خود خواستیم مانند تیمی گیم کنند که دو ست عقب هستند نه اینکه مانند گیم سایپا ظاهر شوند.

قوچان نژاد درمورد مشکلات ویدئوچک در گیم امروز خاطرنشان کرد: ویدیو چک برای کمک به تیم‌ها است نه کمک به داوران. می‌گفتند چون 5 ثانیه از صحنه گذشته است نمی‌توان بازبینی کرد در حالی که روز گذشته یک دقیقه از صحنه گذشته بود و آن را به عقب برگرداندند!

سرمربی تیم والیبال پیام خراسان درمورد بحث دبیری‌اش در فدراسیون تصریح کرد: صادقانه می‌گویم که فعلاً به چیزی جز تیم پیام فکر نمی‌کنم و به مسئولان، مردم و تیم پیام مشهد متعهد هستم، اگر هم بحثی باشد فعلاً مسئله مهم برای من موفقیت در لیگ است چون ۵ ماه است که با این تیم تلاش می‌کنیم.

انتهای پیام/