مردم با همه سختی ها و اختلاف نظرات دلخوش به امنیت موجود هستند


 به گزارش گروه اجتماعی نویسنده آکادمی، شکراله حسن بیگی معاون سیاسی و اجتماعی استانداری تهران در  جلسه معارفه حمیدرضا گودرزی، معاون جدید امنیتی و انتظامی استانداری تهران که با حضور پورشبانان، مدیرکل حوزه استاندار تهران و جمعی از مدیران  حوزه های امنیتی و انتظامی و سیاسی استانداری تهران برگزار شد گفت: ملت ایران روز ۲۲ بهمن ماه با حضور در راهپیمایی ازآرمان های امام راحل، انقلاب و مقام معظم رهبری حمایت و بیعت تازه ای با نظام داشتند.

وی افزود: مردم با همه مشکلات و سختی ها و در شرایطی که شبکه های مختلف مدیا های خارجی از مدت ها قبل برنامه ریزی و اعلام کردند؛ مردم ایران حضور کمرنگ خواهند داشت، اما یکبار دیگر حضور یافتند و ثابت کردند پای نظام مقدس جمهوری اسلامی ایستاده اند.

معاون سیاسی و اجتماعی استانداری تهران با بیان اینکه حضور مردم در صحنه های مختلف انقلاب باعث می شود مسئولیت مسئولان سنگین تر شود تصریح کرد:ما  مسئولان باید تلاش کنیم در هر رده خدمت رسانی بیشتری به مردم داشته باشیم و مسایل و مشکلات مردم را کاهش دهیم.

حسن بیگی گفت: خیلی از مشکلات امروز جامعه با وجود جنگ اقتصادی و روانی دشمن، ناشی از سوء مدیریت برخی مدیرانی است که با دولت هماهنگ نیستند نمونه آن مشکلاتی است که اخیرا در توزیع گوشت شاهد هستیم این در حالی است که شرایط سخت تری از امروز را در دوران جنگ تجربه کردیم و در توزیع اقلام اساسی با مدیریت پیش رفتیم.

وی در بخش دیگری از سخنانش با اشاره به معارفه معاون جدید امنیتی و انتظامی استانداری تهران گفت: آقای گودرزی که پیش از این مدیریت اداره کل امنیتی و انتظامی استانداری را به عهده داشتند به خوبی در شرایط مختلف این بخش را مدیریت کردند و با حمایت استاندار و حکم وزیر کشور به عنوان معاون جدید امنیتی و انتظامی استانداری معرفی می شوند.

معاون سیاسی و اجتماعی استانداری تهران ادامه داد: حفظ امنیت در استان تهران حساسیت ویژه ای دارد و به دلیل حضور گردشگران، سفرا و سرمایه گذاران در استان تهران اهمیت بیشتری می یابد و وظایف این حوزه سنگین است.

حسن بیگی در پایان با تاکید براینکه مردم با همه سختی ها و اختلاف نظر گروه های مختلف سیاسی،دلخوش به امنیت موجود هستند گفت: متوسط چهار تجمع به طور روزانه در بخش صنفی،اقتصادی و سایر موضوعات در استان تهران شاهد هستیم و با مدیریت صحیح حوزه امنیتی و انتظامی و برنامه ریزی صحیح کنترل می شود.

انتهای پیام/