وعده گرشاسبی به گیمکنان پرسپولیس؛هر کسی پای میز مذاکره بیاید جریمه‌اش بخشیده می‌شود/ تشکر برانکو از سرپرست باشگاه


به گزارش نیوزنگار ورزشی نویسنده آکادمی، حمیدرضا گرشاسبی سرپرست باشگاه پرسپولیس در تمرین امروز این تیم حاضر شد و با گیمکنان و مربیان این تیم دیدار کرد.

در این دیدار گرشاسبی دقایقی برای گیمکنان صحبت کرد و به آنها گفت: ما روز دوشنبه گیم بسیار حساسی با السد قطر داریم و برای ما پیروزی در این گیم بسیار مهم است، برای اینکه دل هواداران را شاد کنیم، باید این گیم را ببریم و از شما گیمکنان می‌خواهم بدون توجه به حاشیه‌ها تنها برای پیروزی به میدان بروید.

سرپرست باشگاه پرسپولیس در ادامه صحبت‌هایش درباره وضعیت گیمکنان هم تصریح کرد: من می‌دانم که برخی از شما جریمه‌هایی از زمان‌های قبل شده‌اید که البته این جرائم ارتباطی با دوران مدیریت من ندارد، اما به شما وعده می‌دهم که هر گیمکنی که پای میز مذاکره برای تمدید قرارداد بیاید، جرائم‌اش را می‌بخشیم.

این صحبت‌های گرشاسبی با واکنش خوب گیمکنان روبرو شد و آنها بابت این تصمیم از سرپرست باشگاه پرسپولیس تشکر کردند.

همچنین برانکو ایوانکوویچ در صحبت‌هایی با تشکر از گرشاسبی گفت: امروز روز تعطیل و عید است و درحالی‌که شما می‌توانستید در خانه و در کنار خانواده خودتان بمانید، اما در این روز تعطیل به تمرین آمدید تا در کنار ما باشید. این کار شما نشان‌دهنده اهمیت به تیم ماست، از حضور شما در اینجا تشکر می‌کنم.

انتهای پیام/ک