گیم در جو سالن آزادی بسیار هیجان انگیز است


به گزارش نویسنده آکادمی، به گزارش نویسنده آکادمی، نشست نیوزی مربیان حاضر در پنجمین هفته از رقابت های لیگ ملت های والیبال که به میزبانی تهران برگزار می شود امروز در مجموعه ورزشی آزادی برگزار شد.
ایگور کولاکوویچ، سرمربی تیم ملی والیبال ایران در این نشست نیوزی اظهار داشت: پس از یک ماه به ایران برگشتیم و خوشحالم که می توانیم در ایران و برابر چشم هواداران ایرانی گیم کنیم.
کستانتینوف، سرمربی تیم ملی والیبال بلغارستان هم در این نشست نیوزی گفت: خوشحالم که در ایران هستم. بلغارستان در هفته گذشته با ترکیبی با تجربه در وارنا گیم کرد، اما برای این هفته از گیمکنان جوان تر استفاده می کنیم.
وی ادامه داد: خوشحالیم که در جو سنگین ورزشگاه آزادی برابر سه تیم قدرتمند گیم خواهیم کرد. شنیده ام که جو سالن آزادی بسیار زیبا است و با این شرایط برای پیرزی می جنگیم. برای سایر تیم ها هم آرزوی موفقیت می کنم.
آندره جیانی، سرمربی تیم ملی والیبال آلمان در این نشست نیوزی گفت: از بازگشت دوباره به ایران خوشحالم. شنیده ام که گیم در جو سالن آزادی بسیار هیجان انگیز است. این هفته آخرین گیم های ما در لیگ ملت ها برگزار می شود و تلاش می کنیم جایگاه همان را بهبود ببخشیم. امیدوارم در هر سه گیم پیروز باشیم، اما حریفان ما هم قدرتمند هستند. از گیمکنانم می خواهم که تمام تلاش خود را به کار بگیرند.
کیم هوچول، سرمربی تیم ملی والیبال کره جنوبی گفت: خوشحالم که در ایران هستم. از اینکه برابر سه تیم خوب گیم می کنیم خوشحالم. عملکرد کره جنوبی تاکنون رضایت بخش نبوده ، اما تلاش می کنیم که نتایج خوبی در ادامه راه بگیریم.
انتهای پیام/س


http://fna.ir/bmqdvj